Rabaty BurakiZiemniaki

Catering dietetyczny BurakiZiemniaki daje dostęp do różnych programów żywieniowych. Dzięki temu każdy klient może dobrać dietę do swoich potrzeb, wyznaczonych celów lub stanu zdrowia. Choć poszczególne opcje mają różne zasady, to nie brakuje też cech wspólnych. Mowa tutaj o wyjątkowym smaku, aromacie i różnorodności potraw. Są one zdrowe, zbilansowane i pełnowartościowe. W dodatku catering dietetyczny od BurakiZiemniaki dostępy jest w przystępnych cenach. Z kodami rabatowymi można zamówić go jeszcze taniej. Z tego względu ta marka zyskuje w ostatnim czasie na popularności.

-15%

Kod promocyjny: PROMO

Czym jest BurakiZiemniaki?

BurakiZiemniaki to firma cateringowa o ugruntowanej pozycji na rynku. W branży działa już od pewnego czasu, więc ma też stałe grono klientów. Specjalizacją BurakiZiemniaki jest dostawa diety pudełkowej bezpośrednio pod drzwi klientów. Ciekawostką może być fakt, że zamówienia realizowane są nie tylko do domów i mieszkań, ale również pracy. To dobra wiadomość dla osób, które bardzo wcześnie zaczynają pracę i nie są w stanie odebrać przesyłki z jedzeniem w domu. Dzięki dostawie do biura, czy zakładu produkcyjnego można ograniczyć czas spędzony w kuchni i wspierać zdrowe odżywianie. BurakiZiemniaki może poszczycić się najlepszym zespołem. Wśród pracowników jest doświadczony dietetyk, który zajmuje się tworzeniem programów dietetycznych. Z jego doradztwa mogą korzystać też klienci. Wyjdzie im to na korzyść, gdy nie wiedzą, jaki plan dietetyczny będzie dla nich odpowiedni. Warto też wspomnieć o wykwalifikowanym kucharzu, który dokłada starań, by do klientów trafiały smaczne i zdrowe posiłki. Dlatego skupia się wyłącznie na naturalnych składnikach od sprawdzonych dostawców. 

Dieta pudełkowa proponowana klientom

Klienci po złożeniu zamówienia w BurakiZiemniaki mogą liczyć na dostęp do smacznych i zbilansowanych posiłków. Tworzone są one zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania, ale też pod indywidualne oczekiwania klientów. Duża w tym zasługa tego, że BurakiZiemniaki oferuje dietę z wyborem menu. Ogólnie w ofercie marki czeka kilka różnych programów dietetycznych, więc każdy spokojnie znajdzie coś dla siebie. Wybrać można też kaloryczność zestawów i ilość posiłków. W klasycznej opcji dieta pudełkowa może wiązać się z dostawą trzech zbilansowanych posiłków na dzień. Z kolei w bardziej rozbudowanej mogą to być już cztery lub pięć posiłków. Zakres kaloryczności zestawów w BurakiZiemniaki wynosi najczęściej do 1000 do 3000 kalorii. Jeśli pojawią się problemy z dostosowaniem rodzaju diety, to można poradzić się dietetyka. Na stronie firmy cateringowej czekają też takie narzędzia jak kalkulatorze BMI i kalkulatorze zapotrzebowania energetycznego. Są one całkowicie darmowe i banalnie proste w obsłudze, ale jednocześnie bardzo przydatne. Z ich pomocą można ustalić, czy ma się wagę na optymalnym poziomie, niedowagę lub nadwagę. Szybko można sprawdzić też swoje zapotrzebowanie kaloryczne. 

Jakie warianty diety czekają w ofercie BurakiZiemniaki?

BurakiZiemniaki działaj na rynku już jakiś czas, więc marka zdążyła dopracować swoją ofertę do perfekcji. Efektem tego jest szeroki wybór różnych programów dietetycznych, które można dostosować do swoich potrzeb i wyznaczonych celów.

I tak do wyboru mamy następujące rodzaje diet:

 • dieta odchudzająca,
 • dieta wegańska,
 • dieta sportowa,
 • dieta ketogeniczna,
 • dieta bez laktozy,
 • dieta dla MAM,
 • dieta niskowęglowodanowa,
 • dieta dr Dąbrowskiej,
 • dieta sirt,
 • dieta DASH,
 • dieta Hashimoto,
 • dieta niskie IG,
 • dieta sokowa,
 • dieta FOODMAP,
 • dieta bezglutenowa,
 • dieta wegańska.

Gdzie można zamówić dietę pudełkową w BurakiZiemniaki?

BurakiZiemniaki to jedna z najdynamiczniej działających firm cateringowych w Polsce. Możemy zatem być pewni, że dietę pudełkową można zamówić w wielu różnych miastach. Firma chętnie obsługuje mieszkańców Warszawy, Gdańska, Krakowa, czy Poznania. Jednak to dopiero początek, ponieważ mieszkańcy Łodzi, Wrocławia i Bydgoszczy też mogą zamawiać dietę z dostawą do domu lub pracy. Dokładny zakres dostaw podany jest na stronie internetowej tej firmy cateringowej, więc warto tam zajrzeć.