Rabaty Mój Catering

Mój Catering to firma cateringowa, która wystosowała obszerną propozycję diet, dopasowaną do osób mających różne potrzeby i cele żywieniowe. Powody, dla których zwykle klienci zdecydowani są na skorzystanie z diety pudełkowej to: zrzucenie nadprogramowych kilogramów, motywacja do utrzymania właściwej wagi, utrzymanie dobrej formy sportowej albo po prostu chęć zmiany niekorzystnych dla organizmu nawyków żywieniowych.

-5%
Kod promocyjny: WIOSNA5

Elastyczna oferta obejmuje aż 16 pakietów diet, do których zaliczają się: Dieta z Wyborem Menu, Dieta Standard, Dieta Sport (Wysokie Białko), Dieta Odchudzanie, Dieta Niskie IG (Niski Indeks Glikemiczny), Dieta Keto, Dieta Wege, Dieta Low Carb, Dieta Lekkostrawnie, Dieta Odchudzanie Wegetariańskie, Dieta Wege z Rybami, Dieta Niskie IG (Wege z Rybami), Dieta SirtFood, Dieta Detoks Sokowy, Dieta Fleksitariańsko oraz Dieta Bez Glutenu i Laktozy. Tak zróżnicowany katalog diet pudełkowych pozwala na bezproblemowy dobór, niezależnie od wieku, wagi, celu żywieniowego, czy aktualnej kondycji zdrowotnej. Sporo osób dobiera jadłospis, sugerując się tym, jaki prowadzą styl życia, co umożliwia wystosowanie diet wege, czy w opcji gluten i laktoza free. Mój Catering dba także o osoby, które mają ograniczenia żywieniowe, wynikające z różnych chorób.

Wykwalifikowany team

W Mój Catering pracują wykwalifikowani i mający spore doświadczenie dietetycy oraz utalentowani kucharze, którzy troszczą się o to, żeby poszczególne posiłki były smaczne, zdrowe, syte oraz estetycznie podane. Dlatego klienci na pewno nie będą mogli skarżyć się na nudę na talerzu. 

Eksperci żywieniowi z firmy Mój Catering przygotowują na co dzień dania z użyciem najlepszych jakościowo, świeżych produktów, szczególną uwagę nakierowując na ich sezonowość. W związku z tym, klienci mają świadomość, że otrzymują to, co ma bogatą wartość odżywczą oraz przyczynia się do poprawy ich kondycji, jak i ogólnego stanu zdrowia. Warzywa i owoce często dostarczane są przez lokalnych dostawców, co jest jeszcze bardziej zachęcające do skorzystania z takiej opcji żywieniowej.

 

Będąc zdecydowanym na dietę pudełkową od Mój Catering można liczyć na profesjonalne poradnictwo, ponieważ przed złożeniem zamówienia dostępna jest darmowa konsultacja z dietetykiem. Catering dietetyczny przygotowany jest w wersji EKO. Chodzi nie tylko o jakość produktów, ale też i o to, że potrawy dostarczane są w ekoopakowaniach. To miski oraz talerze biodegradowalne, które można wykorzystać w recyklingu. 

Program Lojalnościowy - atrakcyjna opcja

Klienci Mój Catering mają do wykorzystania atrakcyjny Program Lojalnościowy. W jego ramach wystarczy oceniać poszczególne dania oraz promować prezentowaną firmę cateringową. Wystawiając pozytywne opinie, klienci mogą uzyskać zniżki, następnie zamieniane na punkty przy kolejnych zamówieniach. Cena każdego posiłku to 1 punkt, a 10 punktów to 1 złoty zniżki. Po uzbieraniu wyznaczonej przez firmę liczby punktów należy zaznaczyć w Panelu Klienta opcję:  “Uwzględnij punkty ze skarbonki”, żeby skorzystać ze zniżki. Dodatkowo, stali klienci za każde wydane 1000 złotych otrzymają 25 000 punktów. 

Rekomendując Mój Catering można otrzymać aż 25 złotych zniżki za pierwsze zamówienie osoby z polecenia. W tym celu należy wykorzystać specjalny kod polecający, który dla każdego klienta przygotowany jest indywidualnie.

Mój Catering w warszawskich placówkach oświatowych

Z firmą Mój Catering współpracują warszawskie placówki oświatowe. Otóż, wykwalifikowani dietetycy i technolodzy żywienia doskonale orientują się, w jaki sposób codzienna dieta oddziałuje na rozwój dziecka w określonym przedziale wiekowym. W związku z tym, powinna ona być bogata w najważniejsze składniki odżywcze, witaminy oraz minerały. Codzienne, smaczne i zdrowe posiłki sprawią, że dzieci będą miały więcej energii, będą potrafiły bardziej się skoncentrować na nauce oraz przede wszystkim zachęcone zostaną do jedzenia warzyw i owoców. 

Oferta cateringowa dla przedszkoli i szkół zawiera smaczne i zróżnicowane menu, dopasowane do potrzeb żywieniowych dzieci i młodzieży w różnym wieku. Potrawy zawsze przyrządzone są ze zdrowych i świeżych składników, wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Są one wolne od chemii, konserwantów oraz od polepszaczy smaku. Zróżnicowane smakowo i pod względem składu i sezonowe menu uwzględnia również specjalne wymagania dietetyczne niektórych dzieci, które na przykład zmagają się z alergiami pokarmowymi albo nie jedzą mięsa. 

FAQ

Dowozimy diety do największych polskich miast oraz miejscowości pobliskich. Jeśli chcesz się przekonać, czy dietę dowieziemy także do Ciebie, sprawdź dokładny adres dostawy, wpisując na stronie internetowej kod pocztowy. 

Program afiliacyjny bazuje na ciekawym i skutecznym polecaniu innym osobom lub grupom osób diet pudełkowych obowiązujące w Mój Catering. W program ten zaangażowani są najczęściej trenerzy personalni oraz influencerzy, natomiast jesteśmy też ukierunkowani na współpracę z klientami prywatnymi. 

Dietę,jak i jej kaloryczność można wybrać samodzielnie lub po konsultacji z dietetykiem. Należy zapoznając się ze składem oraz propozycjami w menu i uzupełnić kalkulatory: BMI, zapotrzebowania kalorycznego oraz wody. Przygotowaliśmy także autorski konfiguratior diet.