Rabaty Fit Apetit

Fit Apetit Logo

Catering dietetyczny Fit Apetit

Fit Apetit jest dowodem na to, że dieta wcale nie musi być nudna, ani przeciętnie smaczna. W wykonaniu tej firmy cateringowej jest przepyszna, różnorodna i w dodatku zdrowa. Wśród dań można znaleźć przede wszystkim wyszukane obiady, zdrowe desery, wyśmienite śniadania oraz wręcz pieszczące podniebienie kolacje.

-15%
Kod promocyjny: RELAX

Fit Apetit nie oferuje klasycznego cateringu dietetycznego. Serwuje posiłki niczym dania z wykwintnej restauracji. Co więcej, daje klientom możliwość samodzielnego wyboru, według indywidualnych potrzeb i oczekiwań względem tych posiłków. 

Doświadczeni kucharze z Fit Apetit przygotowują posiłki, które już nie kojarzą się z szeregiem wyrzeczeń. Dieta pudełkowa to smaczne i zdrowe dania dla osób wyjątkowo wymagających, ceniących sobie wysoką jakość i staranny sposób podania. To jedna z nielicznych firm cateringowych, która samodzielnie piecze chleb i sezonuje mięso. Przygotowuje posiłki bez użycia cukru. Dostarcza posiłki na 7 dni w tygodniu i tak przez cały miesiąc. 

catering dietetyczny fit apetit
catering fit apetit

Dlaczego właśnie Fit Apetit?

Diety od Fit Apetit i możliwości składania zamówień

W ofercie Fit Apetit można znaleźć bogaty wybór diet dostosowanych do preferencji osób w różnym wieku. Są to diety, które z łatwością dopasowują się do stanu zdrowia i trybu życia. Na ich liście znajdują się następujące: Dieta Standard, Dieta Veggie, Dieta Slimfit, Dieta Gluten&Dairy Free, Dieta Vegan, Dieta Dairy Free, Dieta No Fish, Dieta Vegetarian, Dieta Pescovegetarian, Dieta Low Carb, Dieta Sport, Dieta dla mam karmiących, Dieta dla kobiet w ciąży, Dieta Keto Power, Dieta Perfect Match.

Wybierając dietę, należy określić cel, płeć, wiek i wzrost, a także tryb życia. Do tego celu warto wykorzystać kalkulator kalorii dostępny na stronie. Zawsze można również skorzystać z pomocy wykwalifikowanego dietetyka. 

fit apetit catering
catering fit apetit
catering fit apetit
catering fit apetit

Catering można zamówić na wiele sposobów, dzwoniąc do biura albo korzystając z panelu klienta na stronie. Warto jednak posłużyć się aplikacją mobilną – Fit Choice. Narzędzie to daje możliwość samodzielnego wyboru dań i oceny posiłków. Za pośrednictwem aplikacji można nie tylko zamówić catering, ale również zmienić adres czy termin dostawy. Ponadto posiada funkcję – zaproś znajomego z kodem rabatowym.

Fit Apetit ze swoim cateringiem dociera do największych miast w całej Polsce. Wśród nich jest: Białystok, Bydgoszcz, Gdynia, Gdańsk, Częstochowa, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, a także Zielona Góra.

catering fit apetit

FAQ

Zamówienie można złożyć na kilka sposobów. Na stronie cateringu, czyli poprzez panel klienta. Drugim wygodnym sposobem jest Aplikacja Fit Choice. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić catering telefonicznie czy mailowo. Wszystkie dane kontaktowe są dostępne na stronie. Biuro obsługi klienta jest czynne od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 17:00 oraz w soboty od 8:00 do 15:00.

Każdy w każdej chwili może zawiesić dostawę diety na czas nieokreślony, ale nie dłuższy niż 6 miesięcy. Ma jednocześnie możliwość przeniesienia diety na inny termin. Takich zmian można dokonać w panelu klienta lub w aplikacji. 

W programie klienci mogą zbierać wirtualne punkty. Punkty są naliczane za zamówienia, polecanie cateringu, a także ocenianie dań. 

Diety są rozwożone od godziny 2 w nocy do samego rana. Dostawy są realizowane tak, by klienci mieli swoje posiłki już o poranku, gdy przychodzi pora śniadania.