Rabaty TIM Catering

Tim Catering Logo

Catering dietetyczny TIM Catering

TIM Catering oferuje smaczne i przede wszystkim zdrowe posiłki w przystępnych cenach. Cały czas doskonali ofertę i zdobywa wielu nowych klientów. Większość z nich to osoby z polecenia. W branży gastronomicznej TIM Catering działa od przeszło 20 lat.

Diety są układane przez wykwalifikowane dietetyczki kliniczne, a posiłki przygotowywane przez doświadczonych kucharzy. Firma dba o środowisko naturalne, korzystając z odnawialnych źródeł energii. Na życzenie klienta, pakuje dania w ekologiczne opakowania.

-20%
Kod promocyjny: GIGAWYBOR

TIM Catering ma własną flotę auto-chłodni. Dzięki temu posiłki dostarczane są w odpowiednich warunkach. Tym sposobem na długo zachowują świeżość. Dostawy są realizowane w godzinach od 19:00 do 7:30, od poniedziałku do soboty. Lista miejscowości, do których firma dociera ze swoimi dietami, jest bardzo długa. Obejmuje przede wszystkim największe miasta na terenie całego kraju. Dociera też do miejscowości położonych w pobliżu tych miast.

Catering dietetyczny jest dostępny m. in. w Gdańsku, Olsztynie, Szczecinie, Bydgoszczy, Toruniu, Białymstoku, Poznaniu, Zielonej Górze, Warszawie, Lubinie, Łodzi, Legnicy, Wrocławiu, Lublinie, Częstochowie, Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Opolu, Kielcach, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie.

catering tim catering
dieta pudełkowa tim catering
dieta pudełkowa tim catering

Dieta pudełkowa dla każdego

Diety dostępne w TIM Catering są dopasowane do potrzeb osób w różnym wieku, cieszących się różnym stanem zdrowia, prowadzących bardziej lub mniej aktywny tryb życia. Wybierając jedną z nich, należy zwrócić uwagę nie tylko na jej rodzaj, ale również na kaloryczność. By sprawdzić swoje zapotrzebowanie kaloryczne, wystarczy posłużyć się kalkulatorem diet znajdującym się na stronie.
TIM Catering dostarcza takie diety jak: Standard, Slim, Sport, Sport Premium, Keto, Keto Premium, Niski IG, Hashimoto. Office, Vegetarian, Vege + Fish, Vegan, Lactose Free oraz Less Gluten. Każdy posiłek znajdujący się w poszczególnych dietach jest przygotowywany na bazie wysokiej jakości produktów wiadomego pochodzenia. Ma to wpływ na jakość serwowanych posiłków oraz ich smak.

Posiłki są nie tylko odpowiednio zbilansowane, ale również zawsze podawane w bardzo estetyczny i apetyczny sposób. Za pośrednictwem panelu klienta można wymieniać poszczególne dania, wykluczać alergeny itd.

Co wyróżnia diety TIM Catering?

Diety TIM Catering są różnorodne, a co za tym idzie, dopasowane do potrzeb osób z różnymi potrzebami. Firma zatrudnia najlepszych kucharzy i profesjonalnych dietetyków, którzy wspólnymi siłami dbają o wysoką jakość przygotowywanych posiłków.
Zamawiając większą ilość diet na jeden adres, klient może liczyć na rabat. Im większy jest Multipak, tym większy jest rabat.
TIM Catering obsługuje klientów z wielu miast i mniejszych miejscowości na terenie całego kraju. Zapewnia zestaw testowy w promocyjnej cenie.
Wszyscy klienci mogą liczyć na kompleksowe i fachowe doradztwo. Wsparcie dietetyka na każdym etapie współpracy.

tim catering kod rabatowy
tim catering kod rabatowy
tim catering kod rabatowy

FAQ

Cena diety zależy od kaloryczności posiłków, a także od tego, na jaki okres jest zamawiana. Koszt diety wyświetla się w panelu klienta po określeniu najważniejszych parametrów.

Wystarczy skorzystać z kalkulatora kaloryczności. Po wybraniu odpowiednich parametrów, narzędzie to wskaże właściwą dietę/jej kaloryczność.

Klient w momencie składania zamówienia na wybraną dietę, może sprawdzić, jakie posiłki zostały zaplanowane na najbliższe dni. Ma prawo wymiany ich na inne, a tym bardziej możliwość wyeliminowania alergenów. 

Zamówienia są przyjmowane na różne sposoby i jednym z nich jest kontakt telefoniczny. Jednak najwygodniejszą opcją jest panel klienta, który daje możliwość zarządzania swoją dietą, czy chociażby terminami dostaw.

Klient decydujący się na usługę, wybiera dietę dopasowaną do jego potrzeb. Może to zrobić samodzielnie, korzystając z kalkulatora diet albo z pomocą doświadczonego dietetyka. Po złożeniu zamówienia, kucharze pracują nad przygotowaniem posiłków, a kierowca dostarcza je pod wskazany adres.