Rabaty DietBox

Jedzenie z dostawą do domu to specjalność firmy cateringowej DietBox. Firma obsługuje klientów w zakresie dostarczania cateringu dietetycznego pod wskazany adres. Mowa tu o jedzeniu w pudełkach, na każdy dzień w tygodniu. Oferuje diety różne pod względem kaloryczności, ale też produktów wykorzystywanych do ich przygotowania. W ten sposób powstają diety dopasowane do potrzeb konkretnych osób. Z cateringu mogą korzystać osoby, które stawiają na zdrowe odżywianie. Oferta jest skierowana także do osób, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, uprawiają sporty, czy borykają się z rozmaitymi problemami zdrowotnymi. 

-22%

Kod promocyjny: GRILL22

Diety w DietBox nie są drogie, a to dość skutecznie przykuwa uwagę klientów. Za dietę na cały dzień klienci płacą około 60 zł. Ze względu na zniżki, rabaty oraz inne promocje, cena ta może znacznie spaść w dół. Warto zatem dobrze analizować ofertę i regularnie sprawdzać, jakie w danym momencie są promocje i kogo dotyczą. 

Firma DietBox zapewnia profesjonalne i kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru diety. Pomaga też w składaniu zamówień. Choć jeśli cały proces przebiega za pośrednictwem panelu klienta, odbywa się to szybko i wygodnie. Catering ten cieszy się pozytywnymi opiniami wielu klientów. Często jest przez nich polecany. Nie bez powodu, bo korzystanie z niego wiąże się z szeregiem korzyści. 

Dieta pudełkowa od DietBox – powody, dla których warto skorzystać z usługi

Catering w DietBox jest różnorodny i wcale nie chodzi tu tylko o wybór diet, ale też o samo zróżnicowanie posiłków. Firma dba o to, aby klienci w proponowanych im posiłkach z łatwością znajdywali coś dobrego dla siebie, ulubionego. Jeśli chodzi o wybór diet, faktycznie jest całkiem spory. I to jest też powód, dla którego warto skorzystać z oferty tej firmy.

Tak wiele osób wybiera catering DietBox, ponieważ dania, które się w nim znajdują, są smaczne i przygotowane ze składników najwyższej jakości. W dodatku dieta jest dostarczana terminowo i bez najmniejszych utrudnień. Zawsze dociera pod wskazany adres i jest pozostawiana w ustalonym miejscu. 

Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, zarówno w zakresie wyboru diety, jak i składania zamówień. Są obsługiwani na bardzo wysokim poziomie. I widać to w opiniach, jakie wystawiają po skorzystaniu z cateringu. 

Same ceny poszczególnych diet powinny być motywacją do korzystania z usług DietBox. Ciągłe promocje, rabaty i inne okazje cenowe to sposób na zdrowe odżywianie i oszczędności w jednym. Taką ofertę ma jednak tylko DietBox. 

Warto mieć na uwadze, że firma umożliwia składanie zamówień online, na przykład za pośrednictwem intuicyjnego panelu klienta. Nie trzeba iść do biura. W każdej sprawie można skontaktować się telefonicznie lub mailowo. 

DietBox – dostępne diety

Diety dostępne w DietBox to przede wszystkim: Wybór Menu, Slim, Wegetariańska, Wegetariańska z rybami, Lactose free, Niski Indeks Glikemiczny, Low Carb, Keto oraz Strong. Posiłki do poszczególnych diet są ustalane przez dietetyków. Pod ich wskazówki kucharze przygotowują dania, które następnie kierowcy dostarczają klientom. Diety te dodatkowo różnią się kalorycznością. Dlatego każdy, bez względu na to, jakie ma oczekiwania i potrzeby, może łatwo znaleźć dla siebie odpowiednią. Z pomocą śpieszą doradcy, więc jeśli ktoś ma problem z dopasowaniem diety, ma szansę poprosić o wsparcie specjalisty. 

Posiłki przygotowywane w ramach określonych diet, są pełnowartościowe, różnorodne i smaczne. Zapewniają dobre samopoczucie, dostarczają do organizmu to, czego mu w określonej sytuacji potrzeba. Dzięki temu zdobyły tak duże uznanie klientów i są chętnie zamawiane już nie tylko na próbę, ale przez cały czas. 

FAQ

Zamówienie na wybraną dietę można złożyć za pośrednictwem internetu albo telefonicznie. Najlepszy wybór to panel klienta, który od razu przedstawia szczegóły zamówienia i informuje o dokładnej cenie. Na stronie są dostępne informacje o promocjach i innych rabatach. To szybki sposób zamawiania cateringu, szczególnie gdy robi się to już po raz kolejny.

Najpierw należy ustalić cel przejścia na dietę. Jeżeli ma pomóc w odchudzaniu, to trzeba wybrać dietę Slim. Jeżeli ktoś chce po prostu zadbać o zdrowie, powinien zamówić dietę Standard. Kaloryczność musi być dopasowana do indywidualnych potrzeb. Zapotrzebowanie to ustala się, biorąc pod uwagę płeć, wzrost, wiek, wagę oraz poziom aktywności fizycznej. Na stronie jest kalkulator, który pomaga w tego typu wyliczeniach. 

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić kilka diet w ramach jednego zamówienia. Klienci często zamawiają diety dla swoich bliskich, dla całej rodziny. Wszystkie diety są dostarczane w jednym czasie. 

Płatności za wybraną dietę dokonuje się online. W momencie dostawy posiłków są one już opłacone. Dzięki temu dostawa może odbywać się zupełnie bezkontaktowo. Płatności dokonuje się automatycznie przez panel klienta dostępny na stronie.