Rabaty Fitness Catering

Fitness Catering - rabaty

Fitness Catering – dieta w pudełkach

Firma Fitness Catering działa w branży cateringu dietetycznego. Oferuje klientom dietę w pudełkach, dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb i możliwości. Tworzy ją zgrany zespół specjalistów, w tym kucharzy i dietetyków, którzy wspólnymi siłami pracują nad różnorodnością i jakością dań. Wszystko to sprawia, że catering dietetyczny w Fitness Catering cieszy się tak dużą popularnością i pozytywnymi opiniami klientów.

-25% na WYBÓR MENU
Kod promocyjny: 25MAJ

Ofertę firmy tworzą diety różniące się nie tylko zasadami i celem, ale też kalorycznością. Dzięki temu każdy, kto zamierza zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, ma szansę znaleźć dla siebie odpowiedni rodzaj diety, dostosowanej do potrzeb swojego organizmu. Firma daje klientom możliwość wyboru menu, a także rezygnacji z wybranych produktów, w tym alergenów.
Fitness Catering dysponuje ofertą diet dostosowanych do potrzeb osób zdrowych i chorych, aktywnych fizycznie, w tym sportowców, a także osób, które chcą zrzucić na wadze. Firma dowozi diety do klientów w największych miastach na terenie całej Polski. Zasięg działania i listę obsługiwanych miejscowości można sprawdzić na stronie.

Fitness Catering - rabaty
Fitness Catering - kupon rabatowy

Catering dietetyczny – oferta diet w Fitness Catering

Fitness Catering ma do zaoferowania trakcyjny wybór diet. Wśród nich można znaleźć między innymi następujące: Wybór menu – Low carb, Dieta Comfort, Dieta Ketogeniczna, Dieta 6 pack, Dieta Samuraja, Dieta Paleo, Dieta dr Dąbrowskiej, Dieta Sirt, Fit Women, Dieta Wege&Ryby oraz Dieta Standard bez ryb.

Największym zainteresowaniem cieszą się następujące diety: Wybór menu – Standard, Dieta Standard (Zdrowa Dieta), Dieta Low carb, Dieta Low IG, Dieta Sport, Dieta Wege, Dieta Gluten less & Lactose free.

W ofercie zainteresowani znajdą również takie diety, jak: Intermittent fasting – Standard, Intermittent fasting – Niski IG, Intermittent fasting – Carb back loading, czy Intermittent fasting – Keto.
Wybór konkretnej diety najlepiej skonsultować z biurem obsługi klienta albo od razu z dietetykiem. Kaloryczność można wyliczyć za pomocą specjalnego kalkulatora zamieszczonego na stronie.

Fitness Catering w ocenie klientów

Co motywuje tak wiele osób do korzystania z cateringu oferowanego przez Fitness Catering? Przede wszystkim wybór diet. Tak bogata oferta sprawia, że każdy, bez względu na oczekiwania i ograniczenia, może z łatwością znaleźć dla siebie odpowiednią dietę.
Klienci doceniają ofertę za wysoką jakość i różnorodność posiłków. Dostrzegają w niej zaangażowanie ludzi, którzy pracują nad poszczególnymi dietami. Możliwość wymiany posiłków i eliminacji alergenów, to dodatkowe korzyści.
Fitness Catering oferuje diety w atrakcyjnych cenach. Ponadto organizuje liczne promocje i konkursy, a także udziela rabatów. W ramach Programu Lojalnościowego klienci zdobywają punkty, które następnie wymieniają na złotówki i tym samym płacą mniej za swoje zamówienia.

Fitness Catering - kupon rabatowy
Fitness Catering - kupon rabatowy
Fitness Catering - kupon rabatowy
Fitness Catering - kupon rabatowy

FAQ

Chcąc zamówić dietę, wystarczy zadzwonić do biura obsługi klienta. Choć najwygodniej jest założyć konto na stronie, by móc składać zamówienia przez panel klienta. Ten sposób daje wgląd do menu, a także wszystkich szczegółów dotyczących wybranej diety. Ułatwia też dokonanie płatności.

Catering na weekend jest dostarczany w sobotę przed śniadaniem lub jeszcze w godzinach nocnych. Tego dnia dostawa obejmuje posiłki na sobotę i niedzielę. 

Klient ma możliwość wyboru dowolnej diety, na dowolny okres, także diety testowej. Wybór diety testowej nie zobowiązuje do dalszego składania zamówień. Ma ona na celu sprawdzenie, czy wybrany rodzaj diety odpowiada potrzebom klienta, a jego organizm dobrze na nią reaguje.

Program Lojalnościowy ma na celu zdobywanie punktów. Punkty te są wymieniane na złotówki, co pozwala na zakup cateringu po znacznie niższej cenie. Punkty można zdobywać za opinie i zapisanie się do newslettera. Naliczane są również po każdym zakupie diety.