Rabaty LOVE Catering

Catering dietetyczny od Love Catering

Love Catering to szeroka oferta diet dostosowanych do najbardziej indywidualnych potrzeb osób w różnym wieku, prowadzących zróżnicowany tryb życia. Możliwość kontaktu z dietetykiem pozwala automatycznie na dopasowanie ilości kalorii do trybu życia, aktywności oraz celu, jaki zamierza się w ten sposób uzyskać.

Dobrze dopasowana dieta z oferty Love Catering prowadzi do schudnięcia, utrzymania wagi na właściwym poziomie, czy też poprawy osiągnięć sportowych. Wszystko to dzięki najwyższej jakości składnikom. To one stanowią bazę do tworzenia smacznych, zdrowych i dietetycznych posiłków.

-12%
Kod promocyjny: MAJ

Love Catering ma w swoim zespole dietetyków i utalentowanych kucharzy, którzy przygotowując poszczególne dania, sięgają też po przepisy z różnych stron świata. W menu nie brakuje klasycznych polskich dań, a także nowych smaków. Dzięki temu dieta pudełkowa nie jest nudna. Wręcz przeciwnie, potrafi zachwycać i jest źródłem nieznanych dotąd smaków.

Firma dowozi diety do największych miast na terenie całej Polski i okolicznych miejscowości położonych nieopodal tych miast. Dokładne adresy dostaw można sprawdzić na stronie, wpisując np. kod pocztowy.

love catering dieta pudełkowa
love catering dieta pudełkowa
dieta pudełkowa love catering

Diety dostępne w ofercie Love Catering

Lista diet w ofercie Love Catering jest długa. Diety są dostosowane do potrzeb osób, które je zamawiają. Jednym mają pomóc schudnąć, innym po prostu przejść na zdrowy sposób odżywiania. Oferowane posiłki mają niepowtarzalny aromat i smak. W każdej diecie znajdują się posiłki przygotowane na bazie jak najlepszej jakości składników, połączonych ze sobą z należytą precyzją, w odpowiednich proporcjach.

Na liście wspomnianych diet można znaleźć Dietę Balance, Dietę Simply, Dietę Sport, Dietę Slim fit, Dietę Low Carb, Dietę Dairy Free, Dietę Sirt, Dietę Intermitten Fasting, Dietę Mama, Dietę Bulion, Dietę Office, a także Dietę HANDY MEALS. By dopasować jedną z nich do swoich potrzeb, wystarczy posłużyć się kalkulatorem zamieszczonym na stronie. Można też skontaktować się z dietetykiem. Wystarczy zamówić darmową konsultację z dietetykiem.

Za co klienci doceniają Love Catering?

Nad cateringiem w Love Catering pracują doświadczone i wykształcone dietetyczki. To one dbają o to, aby przygotowane posiłki były nie tylko smacznie, ale również wartościowe dla organizmu. Poprawnie zbilansowane dania gwarantują mu same korzyści.

Same posiłki są przygotowywane z użyciem najlepszych produktów, świeżych składników. Tym sposobem posiłki te są bogate w niezbędne dla organizmu wartości odżywcze. Co więcej, pochodzą od wybranych, sprawdzonych dostawców.

W Love Catering można liczyć na profesjonalne doradztwo. Wykwalifikowana, dysponująca obszerną wiedzą obsługa klienta dba nie tylko o miłą atmosferę podczas każdej rozmowy, ale też o jak najlepszą pomoc dla osób kontaktujących się w celu uzyskania odpowiedzi na najbardziej zawiłe pytana.

Catering jest tworzony w sposób przyjazny środowisku. Ekopudełka, ekotorby, a nawet ekosztućce – wszystko to można znaleźć w ofercie. program lojalnościowy, bogaty wybór menu, aplikacja mobilna do składania zamówień oraz możliwość odbioru diety na miejscu to dodatkowe atuty.

jak działa catering
love catering kupon rabatowy

FAQ

Wszystko zależy od oczekiwań, czyli tego, co zamierza się osiągnąć poprzez stosowanie tej diety. Chcąc schudnąć, należy wybrać Dietę Slim Fit, osiągać lepsze wyniki sportowe, Dietę Sport itd. Ponadto wybraną dietę powinno się dopasować pod względem kaloryczności. W razie problemów, zawsze można skontaktować się z dietetykiem.

Można sprawdzić menu na cały tydzień. Takie informacje znajdują się w panelu klienta na stronie, a także w aplikacji w telefonie.

Posiłki są przygotowywane na 7 dni w tygodniu. Dostarczane zaś od poniedziałku do soboty. Niedzielna dieta jest dowożona w sobotę.

Jeżeli zamówienie zostanie złożone do godziny 20:00, pierwsza dieta w pudełkach dotrze za dwa dni. Po złożeniu zamówienia po godzinie 20:00, na posiłki będzie trzeba poczekać 3 dni.