Rabaty Zdrowy Catering

Zdrowy Catering Logo

Tani catering dietetyczny – Zdrowy Catering

Zdrowy Catering oferuje pyszne posiłki na cały dzień, tydzień i miesiąc w atrakcyjnej cenie. Dostarcza poprawnie zbilansowane diety składające się ze starannie przygotowanych posiłków. Do tego celu kucharze wykorzystują wyłącznie składniki najwyższej jakości. Cena cateringu na cały dzień rozpoczyna się od 41 zł. Istnieje możliwość samodzielnego doboru posiłków. 

Odkąd Zdrowy Catering działa w branży gastronomicznej i specjalizuje się w cateringu dietetycznym, dieta już nie jest luksusem dla wybranych. Może być podstawowym wyżywieniem dla każdego. Jak zamówić catering w Zdrowy Catering? To bardzo proste. Wystarczy wybrać dietę, dostosować jej kaloryczność do swoich potrzeb, opłacić usługę i już pozostaje tylko oczekiwać na posiłki. 

-15%
Kod promocyjny: ZDROWYMAJ

Dieta pudełkowa w ofercie Zdrowego Cateringu to posiłki przygotowywane na bazie pełnowartościowych składników zawsze najwyższej jakości i wiadomego pochodzenia. Diety są układane przez wykwalifikowanych dietetyków. To oni oferują pomoc, jeżeli klient ma problem z dopasowanie rodzaju diety oraz jej kaloryczności do potrzeb swojego organizmu i prowadzonego trybu życia. 

Zdrowy Catering dowozi posiłki do domów i firm klientów na terenie całej Polski. Działa w największych miastach, dostarcza catering też do okolicznych miejscowości. Zamówienie można złożyć za pośrednictwem panelu klienta, ale też mailowo i telefonicznie. 

zdrowy catering rabaty
zdrowy catering rabaty
zdrowy catering rabaty

Diety w ofercie Zdrowy Catering

Oferta diet w Zdrowym Cateringu jest bardzo szeroka i różnorodna. Dzięki temu każdy, bez względu na tryb życia, stan zdrowia oraz indywidualne upodobania kulinarne, ma szansę znaleźć dla siebie odpowiednią. Zatem jakie diety oferuje Zdrowy Catering? Oferta wygląda następując: Dieta Standard, Dieta Sport, Dieta odchudzająca, Dieta Vege, Dieta z niskim IG, Dieta bez glutenu i laktozy, Dieta KETO, Dieta KETO (ekonomiczna), Dieta na zimno. Zdrowy Catering oferuje też detoks sokowy. 

Na stornie można sprawdzić menu, a także korzystając z kalkulatora kaloryczności, ustalić kaloryczność wybranej diety. Wszystko to ma na celu dopasowanie posiłków do jak najbardziej indywidualnych i wygórowanych oczekiwań klienta. 

Dieta obejmuje posiłki na cały tydzień, w tym również weekend. Posiłki są dostarczane w godzinach nocnych, tak by już rano każdy mógł zjeść zdrowe i pożywne śniadanie. 

Zdrowy Catering – oferta, która się wyróżnia

Zdrowy Catering ma nie tylko atrakcyjną ofertę cateringu, ale też cechy, jakimi wyróżnia się na tle konkurencji. 

zdrowy catering kupon rabatowy
błonnik
zdrowy catering kupon rabatowy

FAQ

Catering dietetyczny, o ile dieta jest dobrze dopasowana do potrzeb konkretnego organizmu, to same korzyści. Dieta obejmuje 5 poprawnie zbilansowanych posiłków. Dostarczają one organizmowi to, co dla niego najważniejsze. To świetna opcja dla osób zabieganych, które nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków. To też oszczędność dla portfela i koniec z marnowaniem jedzenia. 

Każdą dietę można poddać modyfikacji. To oznacza, że jest możliwość wykluczenia alergenów lub składników, których ktoś nie lubi. Można też wymienić posiłki na inne. To wszystko można zrobić w panelu klienta. 

Catering dietetyczny jest dla każdego. To dlatego jest kilka czy kilkanaście diet do wyboru, by każdy wśród nich mógł znaleźć dla siebie odpowiednią. Odpowiednią, czyli taką, która będzie odpowiedzią na potrzeby organizmu. Można dopasować ją do stylu życia, aktywności, stanu zdrowia.