Rabaty Proszę Zdrowie

Proszę Zdrowie Logo

Proszę Zdrowie – catering dietetyczny na każdą kieszeń

Proszę Zdrowie to catering dietetyczny dostosowany do potrzeb osób w różnym wieku, prowadzących różny tryb życia, borykających się z różnymi problemami zdrowotnymi. Kładzie nacisk do zdrowe odżywianie, które ma korzystny wpływ na zdrowie, atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie. To ze zdrowego jedzenia bierze się energia niezbędna do normalnego funkcjonowania. 

-10%
Kod promocyjny: KOD10
NA POST DR DĄBROWSKIEJ

Oferta cateringu dietetycznego jest skierowana nie tylko do osób prywatnych, które chcą w końcu zadbać o siebie i przejść na zdrowe odżywianie, zrzucić zbędne kilogramy, czy osiągać lepsze wyniki sportowe. Catering jest proponowany także firmom. Każdego dnia Proszę Zdrowie realizuje dostawy do domów i firm klientów z całej Polski. Obsługuje największe miejscowości na terenie kraju. Dokładne adresy dostaw można sprawdzić na stronie. 

Nad dietami w Proszę Zdrowie pracują trzy rozumiejące się w stu procentach i jednakowo zaangażowane w swoją pracę założycielki tego biznesu. To one sprawują kontrolę nad przygotowywanymi posiłkami, tak by zawsze były zdrowe, wartościowe, smaczne i apetycznie podane. 

Diety są dowożone przez 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty. W soboty firma dowozi catering na cały weekend. 

dieta pudełkowa proszę zdrowie

Dieta pudełkowa od Proszę Zdrowie – oferta

Diety, jakie można znaleźć w ofercie Proszę Zdrowie to przede wszystkim: Diety Klasyczne, Diety Proteinowe, Diety dr Dąbrowskiej, Dieta MAMA, Detoksy Sokowe, Ratunek dla wątroby, Diety Ketogeniczne, Diety Sirtuinowe, Niski IG, Low-FODMAP, Roślinne Lunche. 

Każda z tych diet to pełnowartościowe posiłki, które są przygotowywane na bazie produktów najwyższej jakości i w dodatku wiadomego pochodzenia. Ma to na celu dostarczanie klientom posiłków, które są wartościowe dla ich organizmu. 

Wyboru diety można dokonać samodzielnie, albo z pomocą doświadczonego dietetyka. Zamówienie na wybraną dietę składa się poprzez panel klienta dostępny po zalogowaniu. Wcześniej trzeba się zarejestrować. Zamówienia można też składać telefonicznie oraz mailowo.

Czym Proszę Zdrowie wyróżnia się na tle innych cateringów?

Proszę Zdrowie to zespół profesjonalistów, którzy w swojej działalności kładą nacisk na:

Ponadto warto nadmienić, iż catering Proszę Zdrowie został certyfikowany przez VEGAN oraz INSTYTUT PROMOCJI ZDROWIA DR EWY DĄBROWSKIEJ.

proszę zdrowie kod rabatowy
proszę zdrowie kod rabatowy
proszę zdrowie kod rabatowy
proszę zdrowie kod rabatowy

FAQ

W zakładce Dostawa na stronie znajdują się wszystkie informacje dotyczące dostaw. Za pomocą wyszukiwarki można sprawdzić, jakie województwa i miasta są obsługiwane. W całej Polsce obowiązuje darmowa dostawa. 

Dostawy są realizowane nad ranem. Dokładne godziny zależą jednak od adresów. Diety są dowożone do klientów przez 6 dni w tygodniu. To oznacza, że posiłki na niedzielę są klienci otrzymują już w sobotę. 

Nie każdy posiłek wymaga podgrzania. Jeżeli natomiast jest taka konieczność, należy wyjść go z opakowania i przełożyć do naczynia żaroodpornego. Jedzenia w pojemnikach nie wolno umieszczać ani w piekarniku, ani też w kuchence mikrofalowej. Pojemniki te nie są przystosowane do podgrzewania.

Posiłki są przygotowywane ze świeżych składników. W lodówce mogą być przechowywane maksymalnie przez dwa dni. Jednak to nie jest konieczne, gdyż na każdy dzień i każdy posiłek dostarczane są kolejne pudełka z jedzeniem.